Kysyisin aivan tälläisen peruskysymyksen siitä kun panette naistanne takaa päin tai siitä asennosta jossa nainen on selällään haarat auki ja kömmitte naisen päälle ja sisään niin ohjaako näissä kahdessa esimerkki asennossa naisenne peniksen pään herkkukoloon vai ohjaatteko itse tattinne naisen koloon.
Tässä olen itse päässyt ekan tyttö ystävän kanssa jyystämään ja olen miettinyt olen täysi tumpelo kun en ole osannut ohjata kulliani reikään ilman että tyttö ystäväni on sen ohjannut sinne.
Aloittelijan kysymys kokeneille ?
8
1676
Vastaukset
- Kansalaisopistossa
näin syksysin alkaa kurssi "miehille" siittinen sisäänohjaaminen naisen emättimeen.
- konstit on monet
Itse olen tattini naisen herkkukoloon ohjannut.
Usein se menee niin että nainen on selällään, jalat minun olkapäillä,
toisella kädellä levitän hieman häpyhuulia ja toisella ohjaan kullin reikään.
Ei se minusta väärin ole vaikka tyttöystäväsikin sen ohjaa sisäänsä. - edestäpäin takaa
”takaa päin tai siitä asennosta jossa nainen on selällään haarat auki ja kömmitte naisen päälle”
—voi sinua mistään mitään ymmärtämätöntä
Nainen on selällään ja sinä hänen päällään ja sitten takaapäin sisään?
Tuossahan pitää letkun ulottua puoli kierrosta naisen ympäri.
Kokeileppa ensi kerralla sillälailla, että olet naisen takana, eikä edessä päällä.- lukekaahuolellakysym
Lueppa tarkkaan mitä poika kirjoittaa,hänhän kysyy selkeästi ohjetta kahteen ERI asentoon.
Hiukan ymmärrystä nuorten asiallisiin kysymyksiin JUNTIT.
- Voiettä osaa
olla vaikeaa,ota ensikerralla ÄITI mukaan tai jätä maihmatta.
- nainen 32
Pakko antaa yksi fiksu vastaus: sekä että, eli joskus mies tulee sisään ns ilman ohjausta ja joskus "autan" hänet omalla kädelläni oikeaan paikkaan. Ei tosta kannata paineita ottaa! PS. mieheni on aina todella kova, joten ei tod ole avun tarpeessa.
- Pitkä poika
Kesällä pesää talvella persettä eiks joo
Muistan kanssa kun vasta opeteltiin poikaystävän kanssa ensimmäisiä kertoja. MEillä mies on kyllä aina laittanut sen sisään, mutta ei se aina niinku strömsössä ole mennyt :D uutta yritystä pienen keräilyn jälkeen niin yleensä onnistuu
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?3183189Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!4633088- 712130
Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3401600Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-1921478- 1051223
Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal751212Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks121117K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali81075Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.1641054