Outoa sisähierontaa Putaalla?

Mistä ihmeen sisähieronnasta tuolla Oulun palstalla keskustellaan? Kuka tietää? Onko Putaalla tosiaan tuollaista palvelua? Kertokaapa muualta tulleelle.

http://keskustelu.suomi24.fi/node/11641327
3738
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siitä on jo vuosia aikaa kun kuulemma eräs paikallinen yrittäjä antoi "sisähieronta" hoitoja parille naisasiakkaalle, sai siitä syytteen ja tuomittiinkin. Joten ei taida enää saada...harmi, ois voinut käydä vaikka kokeilemassa ;)

Äänestä

Joutuiko sisähieroja vankilaan hieromaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muuttolintu kysyy kirjoitti:

Mistä ihmeen sisähieronnasta tuolla Oulun palstalla keskustellaan? Kuka tietää? Onko Putaalla tosiaan tuollaista palvelua? Kertokaapa muualta tulleelle.

http://keskustelu.suomi24.fi/node/11641327

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu