Sieltä se ukkonen on tulossa

8131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Rakastan, mitä kovempi niin sen parempi

Äänestä

Niinhän se on. :D
"Mitä kovempi niin sen parempi" :D
Todellakin !!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • No joo ;D

    Äänestä

  • on vielä plussaa. Sellainen on ihana upottaa kitalakeen ja maistella. Kielellä vähän kutitella.

    Äänestä

Suonikas ukkonen.

Äänestä

Ukkospilvi / istun keinussa ja annan puhaltaa

Äänestä

ainakin ukostaa nyt ihan oikeasti. Huuuui, nyt pelottaa. Täytyy ryömiä sängyn alle piiloon . :(

Äänestä
  • Käske sen ukkosen mennä pohjoisemmaksi, tulen sitä vastaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


U-ukkonen kirjoitti:

http://www.klaukkala-saa.fi/ukkostutka.php

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu