Yksipöytäisen sittarin headsupissa sain muikeita taskukortteja:
Q8o
K4o
63o
32o
O2s
32o
JJ
T3o
T3o
63o
T3o
32o
99
13 jakoa, 3 * T3o ja 3 * 32o. Jepjep.
Muikeat taskukortit
4
265
Vastaukset
- adsfadsfdsf43124124
Eli sait siis kolmessatoista jaossa kolmetoista kertaa taskukortit, jotka koostuivat kahdesta pakasta vedetystä kortista?
Äärimmäisen mielenkiintoista. Ihan laatukamaa.
Itse eilen pelailin 10 hengen sittaria ja bubbleen tultaessa parhaat lähtökortit olivat olleet ATs. Bubblessa sainkin sitten jo QQ:n käteen ja siitä ei enää parantunut.
Joskus näinkin. Onneksi aika harvoin mennään show-downiin asti.- ei uskoisi
Rigged on, jos tuollaiset kortit saa. Niillä on joku salaliitto sua vastaan ja ne haluaa vaan sun rahat.
Mä saan yleensä taskukortteihin ainoastaan ässiä ja kunkkuja.- Valtiovarainminister
Jos ei mahdu foliohattuun se, että muikeiden korttien toistuvuus on merkittävää, ei voi mitään. Takiloimisesta en kirjoittanut sanaakaan. Sinä näytät hyvin olevan perillä siitä asiasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986138KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495607Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522649Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042066Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071768- 1241717
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191613Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään33998