Jos olet tyttö/nainen joka osaa hemmotella urheilullista kiinteäkroppaista miestä täydellisellä kokovartalon eroottisella hieronnalla niin ilmoita ihmeessä pian.
Eroottista hierontaa miehelle kuopiossa?
7
1297
Vastaukset
- koulutettu hieroja 2
eikö urheilullinen kiinteäkroppainen mies saa naista muuten ku maksamalla hierojalle näistä tyttöystävälle kuuluvista palveluista??? On kyllä avutonta touhua näillä urheiliullisilla kiinteäkroppaisilla katseenkestävillä komistuksilla. Mitenhän ne nuo tavalliset miehet on saneet vaimot/tyttöystävät itselleen, kun ei siihen pysty näköjään komistuskaan. Koulutetun hierojan työhön ei runkkaus kuulu. vellokaa itse elimiänne ja sekin mieluusti muualla kuin hierontatiloissa.
- juntteja
taidat olla onneton tunari, peräkammarinpoika, sääliittävä tapaus. tyydy vaan omaan kourakyllikkiisi.
- hyi h....tti!
jaa, no onhan se kyllä sanonta, että moni kakku päältä kaunis, sisältä silkkoa p.skaa. Voi sitä varmaan soveltaa näihin omasta mielestään katseenkestäviinkin. Pintaa kkun hieman raaputtaa, niin paljastuu se todellinen olemus.
- lisbeth5
Koomista tunteenpurkailua. Tosi asia on, että kysyntää olisi näille palveluille useammankin keskustelun perusteella. Samaa nahkaa kalussakin on, kyllä sitäkin voi hieroa yhtä lailla….
Asialla ei ole mitään tekemistä sen kanssa onko/saako naisia. Voihan ne tyttöystävät hieroa niskojakin mutta pointti on just siinä, että kun palvelusta maksaa niin toisen osapuolen ei tarvitse odottaa mitään vastapalvelusta ja hierottava itse voi olla oikeasti hyvällä omallatunnolla olla täysin rento ja antaa maksetun hierojan tehdä työt. - koulutettu hieroja 2
Jaa, Lisbeth5 on ihan selvästi ite tuo asiakas tai sitten jo alalla töitään tekevä seksityöläinen.
Jos tällaiset palvelut alkaisivat kuulua koulutettujen hierojienkin toimenkuvaan se lisäisi huomattavasti muitakin lieveilmiöitä. Hierojan ammatti muualla maailmassa onkin juuri tästä syystä ylenkatsottu ja aliarvostettu. Se on samaa luokkaa muiden seksityöläisten kanssa.
Toinen juttu on se, että kun tiedossa olisi, että hierojalta saa vaatia jokapaikan hierontaa ja se kuuluu ammattiin, niin aivan varmasti asiakkaiden joukkoon eksyisi enemmässä määrin kaikenlaisia jopa vaarallisia tyyppejä.
Tottakai, jos nämäkin hieronnat olisivat sitten virallisia, valvottuja ja asiakasrekisteriin kirjattavia ja niistä maksettaisiin reippaasti sama hinta, mitä nyt maksavat noille muille alan työläisille, niin mikä ettei. Mutta niin kauan, kun noita hommia joutuisi tekemän ns pimeästi ja mainettaan vartioiden ja henkeään peläten niin ei, kiitos ei.
Kyllähän se voisi lompakkoa lihottaa, jos nämä asiakkaat maksaisivat reilusti korvausta, ns "likaisen työn lisän". Mutta Suomess verotus on sitä luokkaa, ettei nistä suurista tuloista pääse itse nauttiman vaan ainoastaan verottaja. Senpä vuoksi tyydyn nykyisiin ja uusiin normiasiakkaisiin, ihaniin sellaisiin. - Hierojan valinta
Kuinkakohan moni kolli tykkäisi siitä että puoliso/tyttöystävä olisi hieroja ja suostuisi kaikkeen mitä nää käppänät pyytelevät. En usko että jaksaisivat parisuhteessa pitkään tai muuten pitää olla itsellä vinksahtanut mieli.
Onneksi hierojat voivat valita asiakkaansa! Koulutettu hieroja on lihashuollon ammattilainen eikä seksityöläinen! - koulutettu hieroja 3
Minultakin yksi ulkomaalainen asiakas kerran urani alkuaikoina kyseli, että olenko naimisissa. Sanoin olevani, johon tämä , että kyllä pian ero tulee. Eipä ole tullut, kun meillä luottamus pelaa, eikä mun tarvi ottaa noita epämääräisiä asiakkaita, vaan voin reilusti tehdä työtäni ammattiylpeydellä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.2772885Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka472280Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3471987- 1131717
Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois1051644Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2121365- 661307
- 681243
- 551179
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl771161