Viikonlopusta ei paljoa käteen jäänyt... tai no, jos käytetään sitä vanhaa kuuluisaa sanontaa, niin voisi todeta että "luu jäi käteen". Maanantait eivät pelirintamalla ole niitä hohdokkaimpia päiviä, mutta allekirjoittanut betsaa sentään yhden kohteen tälle päivälle. Kovavireinen MP. Otan mikkeliläisiä Nordicbetilta 2,00 kertoimella.
Maanantain nappivalinta!
tykkimies sisäpiiri
9302
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Sun ongelmas on sisäänlämpeävä tykki.
Sisäpiirin ongelmana on se, että hän ei anna tarpeeksi painoarvoa kotiedulle. Muuten ihailtavan hyvää scouttaamista et sillei hei!
MP ei ole koskaan pelikelpoinen. Kierot savolaiset.
Kyösti laskeutuu sen verran varoittamaan tuosta MP:stä, että tämä peli pelataan mukavan kotoisassa Kisapuistossa siinä dösäaseman kupeessa. Ja siellähän lahtelaisen yleensä pelaavat paremmin kuin mäkimontussa tai keinonurmella...j
http://www.fckuusysi.fi/?sivu=fc_lahti&cat=7&team=65&nayta=uutiset&avaa=648
Vaikea peli scoutata, mutta tuntuu, että MP:llä on alikerroin.
Kyösti ollut hiljaista poikaa viimeaikoina. Laittoko Gilpsu "tiukoille"
Kyösti virui kaksi päivää vankina Gilbsun perunakellarissa. Kyllä siinä hiljenee äijä jos toinenkin.
kyöstin itsensä vihjeet sitä luokaa että ei taida pojulla olla mitään tajua ali tai ylikertoimista.
Osu ja uppos! Allekirjoittanut alkaa huomisaamuna tutkia European Trophyn kohteet ja maistuvimmat lävähtävät esille viimeistään iltapäivän aikana.
Käyhän ensin hoitamassa ne välttämättömät pullonkeruut ja lattiankuuraukset alta pois.