;)
Selviää varmasti paljon
kotikäynnillä
19216
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Mistäs sut saa tilattua? ;)
jos olet ollut....tiedät kyllä.
et tu
Yhdeltä kirjoittajalta!!!
Tilastot
Viestejä:
9 613 000
24h:
19 490
Palstoja:
2883
Varsinainen tilastonikkari :)
hurjaa meininkiä>>24h:19 49 viestiä.
Ehdiksä syömäänkään?
tule yllättäen meille, kun tykkään oleilla kotosalla pikkuhoususillani ja topissa. Olisi turhan noloa mulle, ja ehkä sullekkin ;) soita, niin sovitaan treffit.
nyt yllätän varmasti ;D
jos kuitenkin sovitaan, että eka tapaaminen tapahtuu säädyllisissä puitteissa, säädyllisesti pukeutuneena. Voin luvata, että kun ensin tutustutaan, myöhemmin saat kyllästymiseen asti seurata tepasteluani kotioloissa pikkuhoususillani ;)
jos olist hän :))
Putkimies?
sä taas vaan lupaat ;(. Tuu kuitenkaan, et uskalla, mä voi vaikka ottaa korvista kiinni ja pussata ;-}.
et pussais kuitenkaan ;(
älä edes epäile ;o). Se ois heti pusuttelua kun ovelle tulet.
Äsken jo luulin että tulit kun ovikello soi, olin jo valmiusasemassa tarttumaan korvista kiinni, mut onneksi maltoin mieleni ;-D. Oli poliisi, pyysi avamaan oven yhteen asuntoon kun eivät avanneet ovea vaikka sisällä olivat. No ei se ois ollu ollenkaan pahannäkönen poliisi, oikeestaan kaduttaa kun en testannu ;o}}}.
viiskymppinen menee kotikäynnille Tampereelle :)
Ei saa muistuttaa nyt kotikäynneistä. Olen lomalla. :)
minua varoitettiin, jos menen, en pääse sieltä koskaan pois
ukkomies rantautuu myrskyn silmään, tietääks Leena sun puuhistas tän likan kanssa?
on mukana puuhailemassa