onko kankaanpäässä

nymfomaani naisia?
3238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuskin, ovat kuolleet sukupuuttoon koska kankaanpääläisistä miehistä ei ole mihinkään.

Äänestä

legendalle vastaan.ei tällä ole kuin helvetin tukevassa kunossa olevia normaaleja naisia tai tukevassa kunoassa olevia yksinhuoltajia jotka ovat todella reheviä nenä taivasta kohden kulkevat ja tavallisen hyvinkin tienaavan työ miehen turha yrittää edes keskustelemaan päästä saati sitten paremalle tekemisellekään.

Äänestä

Se on hyvä että lihapiirakka ja makkara maistuu,pysyy seksihalut loitolla.
Ainahan noita tuhteja naisia rekkamiehet ainakin nussii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


legenda? kirjoitti:

nymfomaani naisia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu