Hyi olet ollut

kanssa yäks..
14137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Jaa sä vai ?
Ite en ikinä ole maannut ulkomaalaisen kans.

Äänestä

intialaiset miehet hyviä suihin ottajia

Äänestä

Ottaako intialaiset naiset puihin, tietääkö sitä tämä kyselijä edellä tämä Penan anaali ?

Äänestä
  • suihin

    Äänestä

Mistä kuulit? ....en ollut hänen kanssaan... hän halusi väkisin

Äänestä

No enkä oo ollu, pöljä! ;) Oli jonkin aikaa parikin mulla kaverilistalla, mutta alkoivat liian "vaativiksi" niin lopetin yhteydenpidon. En mä jaksa semmosta jatkuvaa yhteydessäoloa.

Äänestä

Millaistahan olisi mustan miehen kanssa lempiä ??

Äänestä

En oo vielä maannut sua, mut kohta makaan.

Äänestä
  • Ei sitä oikein täällä palstalla voi antaa.
    tai ainakin se on melko vaikeaa.

    Äänestä

Kun se väkisin makasi minut. Sain visvasyylän ja tartutin sen kaikille työpaikan pojille.

Äänestä

Hyi, mikä tapa ajatella. Yäks!

Äänestä

En ole ollut kuin suomalaisten kanssa. To do -listalla olisi juuri intialainen, afro-amerik. aasialainen, venäläinen, italialainen...no kaikki maat. Aloitan piakkoin matkustelun ja toteutan haaveeni.

Äänestä
  • Mukavaa matkaa! Muistathan käyttää kondomia.

    Äänestä

Intialainen luonnonmukainen nainen. Jep se olis varmasti aivan ihanaa.
Ei partahöylällä esiin kaivettua estottomuutta , vaan naturaalia pöheikköä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jonkun intialaisen kirjoitti:

kanssa yäks..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu