Miks te taistelette täällä

jatkuvasti. Tuleeko siitä hyvä olo. Tietysti, ketä nyt ei joskus vituttais. Kunhan ei jää päälle.

Toivon että voidaan ihan rauhassa viedä tää päätökseen. ja jatkaa samaan suuntaan tai eri suuntaan. Mitään varmaa tietoa ajatuksista tietysti ole. Ja jotenkin epäilyttävää kaikenkaikkiaan.
261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

paska fiiilishän näistä ainoostaan kaikille tulee. En tiedä miksi pitää tänne tulla mesoamaan.

Äänestä

Monesti samaa miettinyt. Mutta kai tämä on sitten se turhautuheiden tunteiden kaatopaikka. jotkut tekee sitä myös tahallaan, mikä on hämmentävää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hämäräähommaa kirjoitti:

jatkuvasti. Tuleeko siitä hyvä olo. Tietysti, ketä nyt ei joskus vituttais. Kunhan ei jää päälle.

Toivon että voidaan ihan rauhassa viedä tää päätökseen. ja jatkaa samaan suuntaan tai eri suuntaan. Mitään varmaa tietoa ajatuksista tietysti ole. Ja jotenkin epäilyttävää kaikenkaikkiaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu