oliko pakko menää EU;HUN

http://yle.fi/uutiset/konsulttiyritys_suomesta_voi_kadota_yli_40_000_teollisuuden_tyopaikkaa/6783198

Työttömiä lisää ja ulkomailta tilalle kasvattamaan meidän sosiaalikuluja..Voi hyvä luoja...
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sinne Venäjän-Ossetian-Ukrainan yhteisöönkö sinä olisit halunnut? Kas kun se on se vaihtoehto, onneksi suomalaisten enemmistö ymmärtää tämän. Että EU:n ja Venäjän välissä tulee kylmä.

Äänestä
  • Niin in ruottilla menee vallan huonosti kun on oma raha ja ei tarvi taata kreikkaa kuten myös norja hei haloo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Työtön AMK kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/konsulttiyritys_suomesta_voi_kadota_yli_40_000_teollisuuden_tyopaikkaa/6783198

Työttömiä lisää ja ulkomailta tilalle kasvattamaan meidän sosiaalikuluja..Voi hyvä luoja...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu