Täs hiplaan itteeni ja katson pornoo... onko muita samoissa hommissa?
Runkkuseuraa?
22
1168
Vastaukset
- Max_dude71
En viel.mut myöhemmin!
- runkvist
Kalu kovana taas.
- liukastelija
kyrpä kovana vaikka äsken runkkasin
- flesupoju
Samoin täällä ja flesukkaa rasvaillaan.
- liukastelija
muna kovana vaikka jo kerran runkkasin
- runkvist
Taas olis kalu kuin rautakanki, kyllähän se pehmenee kun runkkaa paineet pois mutta olisko kavereita samoissa hommissa? Ei ole kiire, vetelen hiljalleen ees taas liukkarin kanssa.
- rautakanki3
Kanki on täälläkin ja omalla kädellä se pitää hoitaa.
- Aamukanki
Hirvee aamuseisokki tänään kun ajattelin yhtä kiimasen näköistä hunajahaara naista.
- Iltakanki
Täällä on iltaseisokki samoista syistä... sylkäistään kouraan ja helpotetaan paineita... ajattelen yhtä tiettyä herkkupeppua
- kik.....runkkaaja
onks kikkei???
- //#5@562/1
Pojka94
- qvisti
Joo eli onkos runkkareita linjoilla, miten teette ja mitä mietitte, itse makoilen sängyssä käsi kalussa ja alan leffa telkussa!
- 15+8
Samoin täällä!
- kopse
Tulisko joku tänään n. klo 18.30 omegleen. voitais rehä sitä yhessä ja katella kalujamme...
- runkvist
Kalu kovana ja käsi kalulla... onko muita?
Mielipidelääkitys ja rankat elämäni vuodet ovat kai vieneet suurimmanosan rakasteluhaluista ja runkut ei juuri yksinkään maistu miltään. Jään joskus melkein sitä vähäisintään orgasmin tunnetta. Olen ajatellut että jotain toimintaan pitäisuutta saada, pianhan oksa kuivaa ja menee poikki. Olenko outo jos kaipaan rinnalle runkaamaan sen sijaan, yrittaisin yksin kyvykkyttäni vemputtaa paremmaksi.
[email protected]- 6+1
Tuttu tunne Efexorin kanssa. Normaali runkkaaminen ei tunnu miltään. Kuvittelemalla äärimmäisiä tilanteita saa juuri ja juuri kalun kovaksi.
Mikä on se sinun juttusi, kuvitellaan yhdessä? - pimppaa tai ei mitää
vitun pässit menkää hoitoon !!!
- efexor
Me ollaan jo.
- amisveli
Voi pikku raukkaa "pimppaa tai ei mitää" :) Mees nyt istumaan sinne tuunattuun 316 bemariisi ja laita kunnon jytinät poppikoneesta. Varmaan sitä pimppaa tulee ovista ja ikkunoista, varsinkin jos vaikka kenkälankilla vähän korostat niitä orastavia viiksiäsi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M827463Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044754Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn734708HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen774171Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584150Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333649Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e623102Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty682796Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401980- 471715