Olen käsittänyt

Olen puolestasi onnellinen. Nolottaa jos törmään suhun jossain. Mutta se on elämää. Ja emmehän tähänkään mennessä ole törmänneet nähneet ohimennen vain.
5207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

v*itun hitaat sivut.
onks nää aina tälläiset ?
kuka jaksaa kirjoittaa tälläisillä sivuilla, ei ymnmärrä

Äänestä

olet oikein sitten käsittänyt?

Äänestä

Huomasin että kaikki on harhaa nyt vaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aivan väärin kaiken kirjoitti:

Olen puolestasi onnellinen. Nolottaa jos törmään suhun jossain. Mutta se on elämää. Ja emmehän tähänkään mennessä ole törmänneet nähneet ohimennen vain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu