Onko kenellä kokemuksia?
Dirty sanchez:it
Spukkella kuitenkin
6111
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
No enpä ole häntä tavannut.
Varsinaisen DSn tekemisen suhteen pitää olla varovainen, siemennesteen kanssa on kyllä tullut kokeiltua useasti. Hienon näköistä kun naisen ylähuulella on "siemenneste-viikset". Ja pusu päälle!
Dirty Sanchez on Walesissa alkanut brittiläinen tosi-tv-ohjelma, jota on näytetty vuodesta 2003 lähtien MTV Europella. Sarjan pääosissa esiintyvät Matthew Pritchard, Lee Dainton, Michael "Pancho" Locke ja Dan Joyce. Sarjan ideana on se, että porukan jäsenet hankkiutuvat haitallisiin tai vaarallisiin tilanteisiin omasta terveydestään piittaamatta.
DS on Wikipedian mukaan ko. ohjelman mukaan myös seksiakti, jossa partnerin nenän alle levitetään psskaa.
"ohjelman mukaan", tarkoitin siis ohjelman lisäksi. :P
Kokemuksia on, saksalainen ex-tyttöystäväni tykkäsi kovasti kun häntä sormetin ja samalla nuolin tuhkaluukkupuolelta. Suostuin tähän silloin tällöin kun harrastettiin 69ä sillä hän oli erittäin hyvä alipaine-imijä. Nuoli myös asiallisesti ja nieli. Kerran kuitenkin hän laukesi käsittelyssäni ennen aikojaan ja täräytti samalla pierut naamalleni jotka sisälsivät hiukan karstaa... Eli naamalle tuli Dirty Sanchezit ja sen jälkeen en ole tyttöystävieni peppuja pahemmin nuollut. Sotkuista hommaa.