Tänään osakkeita ostamaan!

Mitäs kannattaa laittaa? Trainers house, biotie?... Mielummin jotain halpoja papereita.
196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Halpojen osakkeiden suhteen annan sellaisen vinkin, että niiden halpuuteen on yleensä pätevä syy. Jos yhtiöllä on mennyt pitkään huonosti, miksipä juuri nyt alkaisi mennä paremmin? Pelkän toiveajattelun varassa ei pidä rahojaan sijoittaa. Mukaan nousuun ehtii vielä silloinkin, kun yhtiöstä todella alkaa kuulua hyviä uutisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


janneosake kirjoitti:

Mitäs kannattaa laittaa? Trainers house, biotie?... Mielummin jotain halpoja papereita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu