onko kukaan kuullut noista peniksen kehityksistä, eli pidennyksistä ja paksunnoksista mitään?
mitään hyvää, huonoa, turhaa??
se kun näyttää olevan pinnalla, niin alkaa vähän kiinnostaan...
mitään hyvää, huonoa, turhaa??
se kun näyttää olevan pinnalla, niin alkaa vähän kiinnostaan...
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kaikki on humpuukkia sellainen kehittely. Kyllä tuota on tähän asti pärjännyt ilman mitään peniksen kehittelijöitä tai sellaisia. Tietty treenaaminen kyllä pitää mitat oikeassa suhteessa ilman keinotekoisia pumppuja ym. kehittelijöitäkin. Käyttöä vaan kyrvälle niin kyllä se siitä kunnossa pysyy ja naiset on tyytyväisiä.
Itselläni on 19cm pituinen ja ympärysmitta on 13,5cm ja sillä olen pärjännyt tähän asti. Täällä on moni kirjoittanut että ennenaikainen impotentti saattaa tulla ylenmääräisestä pumpuilla kyrvän turvotuksista ja sellaisesta pelleilystä. Älä kokeile se saattaa olla kohtalokasta potenssillesi.
en noita leluja, vaan ihan plastiikkakirurgin tekemää leikkuut, joss penist "vapautetaan" tulemaan lisää irti. tosa alempan oli linkkejä ainakin kahdel paikal.
http://www.revalclinic.com/finland/kirurgia/miehille.htm
http://www.christinasclinic.com/index.php?path_id=145
jos kun mul on 12,5cm nyt, ja vois 4-6cm saada lisää ni olis kiva. 5,5 poju levossa ei katoa sit karvoitukseen... ;-P
paksuutta antais kans lisää tehoja kun en ole persläpeen erikoostunu.