Hei vaan. Minäkin rakkauden perään kyselen... Kaksi vakavaa suhdetta takana, joista lapsia.. Nämä miehet eivät olleet minua varten.. Odottaisiko minua mies jossakin tosimielellä? Olen ristiverinen, kolmekymppinen nainen ja äiti.
"Nuolelle"
Karuselli-
3120
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Alan saamaan tällaista, että tässä on hyvä nainen, joka tarvitsee miehen rinnalleen.
Käsitykseni mukaan henkimaailma on järjestämässä sinulle miestä, Jopa tämän vuoden loppuun mennessä, joten ole tarkkana. Saan, että olet jo sieluna sopinut jonkun miehen kanssa, että yritätte kimppaa sitten kun tapaatte.
Olet kuulemma valmis uuteen suhteeseen, ja jos järjestämämme suhde sopii sinulle, olemme onnellisia.
Ihmisillä on vapaa tapahto valita, joten kaikki ns. ennustamani ei ole aina mennyt nappiin, koska ihmisillä itsellään ja henkimaailmalla on eri "maku" sen suhteen kuka sopii kenellekin ja kuka ei.
PS. En vastaa tämän viestin jälkeen enää muille.
Lämmin kiitokseni ajankäytöstäsi!
Onpa ihana kuulla, että kaiken aikaa jotakin tapahtuu kuitenkin asian suhteen! :) Saankohan kysyä vielä sitä, että valitseeko kaikki kumppaninsa"sieluntasolla"? Vai tarkoittaako se muuta? Mistä sen tunnistaa etten ohi mene?
Eiköhän suuri osa ihmisistä astu ja takerru yksinäisyyttään mihin tahansa ihmissuhteeseen, jonka henkilö sattuu kohtaamaan.
Pieni osa ihmiskunnan edustajista malttaa odottaa, että sielunkumppani astuu heidän elämäänsä.
Haluatko tosiaan tuntomerkkejä mahdollisesta tulevasta miehestäsi? Vesimies, tummat hiukset -tyyliin?
Nyt voi mennä täysin pieleen, mutta laitan, että hänellä on tummat hiukset ja ruskeat silmät. Oletko vielä nuori, sillä saan, että hän on nuorehko mies.
En vastaa enää tämän viestin jälkeen, mutta toivon sinulle kaikkea hyvää elämääsi!