onx noi lypsyjutut oikeesti totta? ois ihana ittekki kokea...
miehen lypsäminen
tomppa
99143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
mitä se meinaa?
lue noit lissun ja olix se ny joku ex 22v...otsikko oli kuiteski mieheb lypsäminen
Netistä mekin se löydettiin ja toimii.Ihmettelin itsekin.Alussa oli vähän harjottelua,kun pitää osata lopettaa lypsy ajoissa.Yksi esimerkki minua lypsettiin viikonlopun aikana 12 kertaa ja en saanut,mut seiso heti kun vähän hipas.Oli aika mahtavaa kun lopuksi vaimoni "suostui" antamaan.Puute siinä kyl kasvaa aika kovaksi.Suosittelen !
Pitää kertoa vaimolle ja suostutella kokeilemaan.
mitä mieltä naiset...tai kokemuksii...saax typyt siit mitään tyydytyst?
kannattaa kokeilla..ollaa "harrastettu"tota vuodenpäivät..molemmat nauttii..
ollaa kundikaverin kaa s/m henkisii...paras keino kiusata ja kiduttaa miestä!!!uskokaa mua!!ja lissua!!mieskin nauttii!!ainoa keino miehen saada useampi ku yks...kai miehen ejakulaatio
kannattaa kokeilla tyttöystäväsi/vaimosi kanssa..TOIMII!!!
Kamalasti tekisi mieli lypsettäväkisi ja kiusattavaksi, mutta kun ei ole vaimoa eikä tyttöystävää, joka kiduttaisi. Voisiko joku lypsytaitoinen kovakourainen nainen auttaa.