Minulle vihreälle tuli paha mieli

kun persut kertoo vitsejä siitä,että me poltamme pilveä.No tottahan se on,ei siitä kannata vitsiä vääntää,me myös homoilemme paljon.
359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eipähän saa jälkeläisiä, kun homoilevat vain, joten vihreys kuihtuu pois itsestään luonnollista tietä

Äänestä

"kun persut kertoo vitsejä siitä,että me poltamme pilveä.No tottahan se on,ei siitä kannata vitsiä vääntää,me myös homoilemme paljon."

No ei enää vitsailla, jos kerran paha mieli, mutta ihan vakavasti köyrittekö te myös pilvessä sisarustenne kanssa?

Äänestä

Mutta ei se minua vihreänä haittaa, sillä tiedän myös hyviä persuvitsejä, joista persut itse saavat herneen nenään, sillä ne perustuvat tosiasioihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kallion vihreä kirjoitti:

kun persut kertoo vitsejä siitä,että me poltamme pilveä.No tottahan se on,ei siitä kannata vitsiä vääntää,me myös homoilemme paljon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu