Kootaanpas tähän ketjuun hyväntahtoisia Skoda-vitsejä. Ei sitten mitään homppelijuttuja tms.
Miksi Skodassa on lämmitettävä takalasi? Jotta työntäjien sormet eivät paleltuisi talvipakkasella, heh heh!
Skoda vitsejä
22
4918
Vastaukset
- 13 + 12
Täällä ei hyväntahtoisia vitsejä kerrota, vaan vittuillaan suoraan. Etkö ymmärrä? Vihaa ja raivoa peliin nyt. Skodat on yyber paskoja! Kommarin anustuuppaus lootia.
- Late Lapista.
Mistä tunnistaa Skoda miehen? No sperman hajuisesta röyhtäyksestä HEH HEH
- Tesla hippi
Se on kyllä BMW mutta menköön nyt tän kerran.
- syntinen Skoda
Miksi lestadiolaiset valitsevat Skodan? No kun on ollut heIvetti maan päällä on taivaspaikka varma.
- vanha vitsi
Tämä vitsihän on alunperin Fordista.
- vääräleuka
Mitä yhteistä on Skodalla ja kylpyammeella? Kummastakaan ei kehtaa nousta julkisella paikalla.
- skeida on vitsi.
Hahahahaahah!
- vanha vitsi
Tämäkin vitsi on alun perin Fordista.
En muuten koskaan ole nähnyt kylpyammetta julkisella paikalla, joten se siitä.
- Skeidaaaaaa
Miten Skodan saa katoamaan? Ruiskuttaa siihen ruosteenpoistoainetta, muahahahahaaaaa!
- skeida tul pers.
Mistä tunnistaa Skoda Jorman kassajonossa? Sperman hajuisesta suhupierusta (löysäksi hoonattu peräreikä ei pärise)
- Peruskouluun
Kannattaisi käydä peruskoulu loppuun. Muuten tulee tällaisia yksilöitä joiden sosiaaliset taidot eivät riitä kuin älyttömien provojen kirjoittamiseen. Voi nauraa ihan vapaasti omille älyttömyyksillesi. Meistä muista ei kukaan jaksa sinunkaltaisia tekstejä lukea. Kertaan vielä: käy koulu ensin loppuun.
- nenä perseeseen mars
Peruskouluun kirjoitti:
Kannattaisi käydä peruskoulu loppuun. Muuten tulee tällaisia yksilöitä joiden sosiaaliset taidot eivät riitä kuin älyttömien provojen kirjoittamiseen. Voi nauraa ihan vapaasti omille älyttömyyksillesi. Meistä muista ei kukaan jaksa sinunkaltaisia tekstejä lukea. Kertaan vielä: käy koulu ensin loppuun.
Provoista saa plussaa. Mitä vittumaisempi sen parempi. Nämä provoveijarit ovatkin narsistisia psykopaatti-tapauksia. Hyvää oloa sinne tuliperseeseen!
- skeida on vitsi.
Ottaapa skeidajormia koville pienet ja viattomat vitsit. Eikö automyyjä kertonut että skeida on vain pelkkä vitsi?
- mä kysyn vaan
Milläköhän riiskalla tämäkin vitsiniekka itse ajelee?
- nenä perseeseen mars
Narsistiselle psykopaatti-trollille kaikki vitsit ovat pieniä ja viattomia. Tunnistitko itsesi ja joko pili nousee innosta, kun ainutlaatuisuutesi on huomattu?
- skeida on vitsi.
Mikä on ruskea ja lojuu tien reunalla? Ei koiranpaska, vaan ruostunut skeida!
- HOLISTI74.91
heeeeheeeeeheeeeheeeeeheeeeheeee!!!!! eiköhän oteeta konjakit tämän ilouutisen johdosta :) kun ihminen on niin rikas kun minä, niin pittäähän sen joka päivä vähän hutikassa ollakkin.
- Anonyymi
skodi onkin monen työttömän kulkine
.
- Anonyymi
Skoda. Helppo kasata ja koota kun on vain neljä rengasta ja loota!
- Anonyymi
Olipa kerran skooda.......
mutta ei ollu toista kertaa!!!! 🤣😅😂😁🤣😅😁😅🤣😅😁😋🤣- Anonyymi
Osta skooda, isä AJJAA JA
ohjaa OJJAA ämmä ja kakarat perrään nojjaa.
Tää oli paras. HHIIIIIIIHHHEEEEEEEEEEHHHHHHHHAAAAAAAAAAAHHJUUUUUUUUUUUHHHHHHHIIIIIIIIIHHHH
- Anonyymi
Uuuh. Kiitos näistä syväluotaavista kommenteista. Kiitos. Taru
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.855412Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.423591Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j612965Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin462181Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.611936Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa
Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.2921769- 471606
- 951427
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441376Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.81322