Mikäs näistä kolmesta moposta olisi paras: rieju mrt enduro power up, peugeot xp7 enduro power up vai derbi senda drd x-treme??
paras näistä kolmesta moposta
apuva tarvitseva
12110
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Riejussa ja Pösössä on sama minarellin kone, eli ei oo muutaku ulkonäkö eroja. Molemmat laadukkaita. Derbissä on sitten rabasan kone, ja sekin on ihan hyvä. Ostat vaan sen, mistä itte eniten tykkäät, koska kaikki nuo on yhtä hyviä.
Osta derbi koska Minarellissa on vitusti välivapaita
Eih... Taas :D
vittu derbissä on 06 mallista ylöspäin piaggion kone ja 06 alaspäin rabasa ja minarelli se olla pitää saatana derbit o sähkövikasia paskoja osta pösö itelki o pösö ja jättää joka ikisen saatanan derbin eikä oo ollu ainuttakaa sähkövikaa
Mun mielestä enduroissa on rabasan kone ja skoottereissa piaggio. En sitte tiiä ku tommosta vehettä en omista.
homo
derbi on parempi ku ei oo niitä vitun välivapaita :D
Vittu ei oo mitää ongelmaa vaikka on itel peugeot ja ne "välivapaat" ku vaa osaa käyttää mut jos ei osaa mopoa käyttää ni se on sit ongelma!
Kateellisen välivapaa pösöjonnen marinaa kun ärsyttää kun et saanut gileraa
Onko tämä joku uusavuttomien homojen uus muoti-ilmiö vinkua jostain välivapaista? :DD
Minarelli am6
muista mopoista en osaa sanoa mitään mutta riejuista on ollut hyviä kokemuksia :3 ps. välivapaan yli on helppo vaihtaa kun osaa
Miul on peugeot xp7 ja olen tosi tyytyväinen todella hyvä mopo!