miten darran saa pois

Otsikko kertoo auttakaa
3169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juot koko ajan tai sitten lopetat kokonaan darra lähtee ajan kanssa ja syömälä jotain rasvasta esim pitsaa ja juot limpparia vettä jne

Äänestä

Ihan kuule sillä kun et dokaa ollenkaan. Jos tuo 15 nimimerkissäs vielä kertoo iästäsi niin alkoholi ei kyllä todellakaan kuulu sulle, huhhuh.

Äänestä

Kärsimällä.
Sitä saa, mitä tilaa, ja mistä maksaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


15tytööö kirjoitti:

Otsikko kertoo auttakaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu