I wanna ruin this this friendship...

...we should be lovers instead ;-)
10284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ruinaa vain..

Äänestä
  • Typerys...

    Äänestä

  • kommentti sivusta kirjoitti:

    Typerys...

    kuka ?

    Äänestä

Any chances to be more than friends then;)?

Äänestä
  • It's all up to you, my dearest friend ;-)

    Äänestä

Ämmät puhuu norjaa.

Äänestä
  • ruijja ruottii se o

    Äänestä

To be lovers instead being friends. Yes my love that really would be THE RIGHT WAY. No other way. No way!!!

Being lovers is the way we should live our lives untill the end and after that.

I have been missing you badly the whole day, whole weekend, my whole life.
I think now it would be the time to be together. Because you are all I want, all I need.

I love you!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


your friend kirjoitti:

...we should be lovers instead ;-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu