Heh heh

Tutisevatko housut jo pahastikin, vaikka eduskuntavaaleihin on vielä aikaa? Älkää pelätkö, ette te hallitusvastuuseen joudu. Perussuomalaisten johtoporras valmistelee jo pakotietä antaen lausuntoja: "Emme lähde seuraavaan hallitukseen, jos..."
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Koska käsitätte, että tavoitteemme on VOITTO. Totaalinen, täydellinen VOITTO. Niin suuri VOITTO, että sen jälkeen voimme tehdä, mitä vain tahdomme.

Äänestä

Kynnyskysmys, pakotie, lähin puska. Siinä persuilun aakkoset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Menkää v... kirjoitti:

Tutisevatko housut jo pahastikin, vaikka eduskuntavaaleihin on vielä aikaa? Älkää pelätkö, ette te hallitusvastuuseen joudu. Perussuomalaisten johtoporras valmistelee jo pakotietä antaen lausuntoja: "Emme lähde seuraavaan hallitukseen, jos..."

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu