retuarmeija

ite olin armeijas siel joutu kävelee iha keharisti ja tottelee niitte mikkihiirie käskyi

ite en suosittele armeijaa menemist
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jotain piristystä, kuten elokuvaillat ja popcorpit :( voisi olla hauskaa, onhan se vähän tylsää, mutta niin piristäisi paljonkin "pop-Corps" :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


armeijatotuus353 kirjoitti:

ite olin armeijas siel joutu kävelee iha keharisti ja tottelee niitte mikkihiirie käskyi

ite en suosittele armeijaa menemist

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu