Jäi ilman sexiä

8642
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hiisi eli hissi vie ja seksi tuo?

Äänestä

Menis eläkeläis tai marttakerhon risteilylle niin sais lämpöistä syliä .

Äänestä
  • nainen jos kaipat juttu seura mina olen 60v mies luotetava muutenkin kunnolinen txt puh 0408119544 nin jutellan

    Äänestä

  • olli60 kirjoitti:

    nainen jos kaipat juttu seura mina olen 60v mies luotetava muutenkin kunnolinen txt puh 0408119544 nin jutellan

    Annan kyllä seksiä jos tarve on m63.

    Äänestä

Seksi vie ja taksi tuo... Nokialla....

Äänestä

Kylläpäs onkin luotettavaa uutistietoutta. Nokialaisiin menee kuin väärä raha.

Äänestä

Sehän on joku pelleilysivusto !

Äänestä

Miä oon 87 ja kyl miulle kelepaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:::::::::::::::::::: kirjoitti:

http://cheatingu.com/uutissirkus/?p=1536

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu