erittäin mustasukkainen Hänestä. Voin vaan kuvitella kun hänelle jotkut miehet lirkuttelevat. Näin ei todellisuudessa välttämättä ole, mutta mielikuvitus laukkaa tällä hetkellä.
Pääsitkö nainen tanssimaan jonkun uroon kanssa?
Olen välillä (nyt)
2
180
Vastaukset
- olen pettynyt avokki
Naiseni lähti naisporukalla viettään saunailtaa perjantaina ja tuli vasta sunnuntaina takaisin. Maanantaina sitten alkoi tulla hävyttömiä viestejä joita luin avokkini ollessa suihkussa , jotka oli lukenut. Perjantaiksi ovat naisten kanssa sopineet saunaillan meille, kun minä lähden viikoksi Tukholmaan työmatkalle. Eilen sitten sovin tuttavan kanssa , että laitamme meille piilokameran useisiin huoneisiin. Epäilen , että kameraan jää kenties seksi kuvia, avokista tai kaikista.
Minä epäilen edellistä naisten saunareissua ja en syyttä koska siitä on jo kuulunut tuttavien suusta. - no kyllähän
niitä tanssittajia oli silloin. Ärsyttävää, kun miehillä ei aina ole tapoja tanssittaessaan. Miksi kummassa ne kädet alkavat jossain vaiheessa vaellella pitkin vartaloa, puristaa pakaroita?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2087153
- 594682
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s434554- 733312
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161975Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗261727- 181707
Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹411600- 341489
- 1431257