erittäin mustasukkainen Hänestä. Voin vaan kuvitella kun hänelle jotkut miehet lirkuttelevat. Näin ei todellisuudessa välttämättä ole, mutta mielikuvitus laukkaa tällä hetkellä.
Pääsitkö nainen tanssimaan jonkun uroon kanssa?
Olen välillä (nyt)
2
166
Vastaukset
- olen pettynyt avokki
Naiseni lähti naisporukalla viettään saunailtaa perjantaina ja tuli vasta sunnuntaina takaisin. Maanantaina sitten alkoi tulla hävyttömiä viestejä joita luin avokkini ollessa suihkussa , jotka oli lukenut. Perjantaiksi ovat naisten kanssa sopineet saunaillan meille, kun minä lähden viikoksi Tukholmaan työmatkalle. Eilen sitten sovin tuttavan kanssa , että laitamme meille piilokameran useisiin huoneisiin. Epäilen , että kameraan jää kenties seksi kuvia, avokista tai kaikista.
Minä epäilen edellistä naisten saunareissua ja en syyttä koska siitä on jo kuulunut tuttavien suusta. - no kyllähän
niitä tanssittajia oli silloin. Ärsyttävää, kun miehillä ei aina ole tapoja tanssittaessaan. Miksi kummassa ne kädet alkavat jossain vaiheessa vaellella pitkin vartaloa, puristaa pakaroita?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856304
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283150Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691706- 331398
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11880- 42859