että olenkohan sittenkin erehtynyt tunteistasi. Vaikeaa uskoa, että olisit enää minusta kiinnostunut, kun olet välillä niin etäisen oloinen ja kuin et haluaisi katsoa minua. Niin, mitäpä muuta tuollaisesta käytöksestä voisi tulkita.
Olen alkanut ajattelemaan
yks nainen vaan
9246
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Tulkinnan varainen juttu.
http://www.youtube.com/watch?v=eak9OBgSArk
kissa hiirileikkiisi ja yrittää alkaa ottamaan etäisyyttä, koska tietää ettei kumpikaan tee aloitetta.
Olen kyllä itse lähestynyt häntä ja tehnyt lähestymisen hänelle helpoksi. Mutta hänelle on jotenkin vaikeaa lähestyä minua, mutta muita naisia kohtaan hänellä ei tunnu olevan samaa ongelmaa.
ajattelen susta ,pelkää hyvää ja en tahdo olla tunkeileva.
En ole ap., mutta samanlaisia aatoksia minulla on tietystä tärkeästä miehestä.... Olenko tosiaan niin pelottava, ettei minulle voi soittaa?????
En ole vastaavaa ujoilua huomannut kanssakäymisessäsi muiden naisten kanssa... Mutta kai kaikki tää on tulkittava niin, etten kiinnosta sinua...:(
Ajatteleminen; se on välillä terveellistäkin, varsinkin unissaan ajatteleminen, eli unien näkeminen, on merkki siitä että aivot toimivat oikein.
sitten vaan katselemaan.
Näen harvoin, jos koskaan unia = aivoni toimivat vain osittain, jos ollenkaan?
Tulkitsen sen niin, ettei tunnetta ole tarpeeksi ja vaikka olisikin ei uskalleta/ haluta toimia.