Se kävi varmaan kivuttomasti

se punalipun vaihtaminen homolippuun vasureilta,oli sellainen luonteva siirto.

Ja faktaahan se on että vasurien lippu on nyt siis homolippu,punalippu joutui roskakoriin.

Ei tarvitse siis keksiä,kuten vasurit tällä palstalla tekevät jatkuvasti,keksivät juttuja omasta homo päästään - faktoja ei ole esittää.
364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vappuna vasurien homolippulinna!

Äänestä

>Vappuna vasurien homolippulinna!

Joo ja jo Jouluksi tulee Angry Homo räppipelit, jolle Ärtsymäen vihahyrrä voi jakaa taas veronmaksajien rahoja aivan H-moilasena suu auki.

Äänestä
  • Vasurien uusi vappulaulu on "steen steen cristenseen",jota paavo onnessaan hoilaa.

    On siinä kunnon viharäppi,kun halutaan ampua poliisejakin päähän.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MAHTAVAA.... kirjoitti:

se punalipun vaihtaminen homolippuun vasureilta,oli sellainen luonteva siirto.

Ja faktaahan se on että vasurien lippu on nyt siis homolippu,punalippu joutui roskakoriin.

Ei tarvitse siis keksiä,kuten vasurit tällä palstalla tekevät jatkuvasti,keksivät juttuja omasta homo päästään - faktoja ei ole esittää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu