Olen näin kuullut että useimmat miehet ei vaadi välttämättä isoja rintoja, vaan käteen
sopivia. Onko totta?
Mutta siitä olen ihan tyytyväinen että pillu on suht tiukka :)
Vai ottaisitteko mielummin löysän pillun ja 80D rinnat?
sopivia. Onko totta?
Mutta siitä olen ihan tyytyväinen että pillu on suht tiukka :)
Vai ottaisitteko mielummin löysän pillun ja 80D rinnat?
Vastaukset 18
Vanhimmat
Monille kelpaisi ihan mikä tahansa nainen... Se saattaisi sulkea sinut heidän valikoimistaan.
Mutta toki saattaisit mulle kelvata ;)
Sulle homolle kelpaa vain ukon persesilmä!
No enkö tuossa vähän jo sellaista lupaillut :D
Ei pidä alkuunsa paikkaansa, että H-X:lle kelpaisi vain ukon persesilmä!! Hänelle kelpaa myös kulli ;) Toisaalta h-x -herra on bi-seksuaali, joten silloinhan sitä kelpaa myös pimpukka ja miksei naisenkin perssilmä. Olettaisin myös suu- & käsihoitojen kelpaavan hänelle, joten aika suppea käsitys sulla onkin asioista. Mutta mitä muuta asukselta voisikaan olettaa.
Tässä kysymyksessä ihmettelen yhtä asiaa: miksi et kysy pelkästään kupilla esim B vai D.. tai samalla ympäryksellä esim 75B/75D? Miksi tuo viiden sentin ero ympärysmitassa? MUN ON PAKKO SAADA TIETÄÄ =D
Mukava nähdä täällä enemmänkin naisia :)
Miten niin naisia?
Ehdottomasti tiukka píllu ja rinnoilla ei niin väliä. A-kuppi kelpaa tälle miehelle oikein mainiosti. B-C -kupit on vähän kivemmat, mutta rintojen koko ei ole mulle mikään tärkeä asia. D-kuppi ja sitä isommat menee helposti jo liian isoiksi. Eipä mua kyllä haittaa mikään F-kupin rinnatkaan naisella sen puoleen.
Mutta píllu...sen olisi hyvä olla tiukka! Mitä tiukempi, sitä parempi. Ikinä ei ole liian tiukkaa píllua tullut vielä vastaan.
Monet miehet on muuten kiinnostuneita naisen pepusta, siis ulkonäkömielessä ja toki muutenkin. Mäkin olen enemmän peppumiehiä ja hyvästä pepusta nainen saa paljon "pisteitä". Mutta lautaperseenkin saa anteeksi jos pímppi on tiukka. Se on pääasia, tuli varmaan kaikille selväksi..:D
Eräs oululainen kehuu usein, kuinka hänelle ja hänen yläkäyräkippurapanosarvelleen, ei ole koskaan tullut väljää pimppiä vastaan.
Mutta hän unohtaa mainita sen, että ei ole tullut tiukkaakaan... Itse asiassa... Ainut kullía millään lailla kiristävä asia on ollut rippukouluaikaiset, pesemättömät alushousut ja oma nyrkki.
Kyllä raippa taas sivaltaa ja Asukselle semmoista kyytiä tarjolla, että leipurilakki lepattaa. Harmi kun Asuksesta ei ole vastaamaan huutoon.
Kyllä Asus sieltä kohta pelmahtaa perseraiskausjuttuineen.
Olikohan äsken Asus TV2:n Silminnäkijässä. Siinä kaksi aika homonoloista sälliä puuhaili HeteroPridea, kun heteroita niin kovasti sorretaan. Meinasi pérse revetä, kun tyhmyytensä haluaa näyttää ihan kansallisella kanavalla :D
Sepä on todettu, että kovimmat homojen vastustajat ovat itse kovimpia homoja. Siinä ei kulissivaimo ja muutama Viagran avulla pantu muksu enää haittaa, kun jossain vaiheessa se parru sinne peppuun kuitenkin sujahtaa :D
h-x täällä taas pyrkii yksinkeskusteluillaann mustamaalaamaan totuuksia laukova asusta. Pitäisikö sinun hakea apua?
Paremminkin h-x täällä yrittää jutella totuuksista yksinlaukovan Asuksen kanssa ;)
Miksi et kysy, onko peniksesi sopivan pituinen, sehän sinua oikeasti huolestuttaa? Jos sinulla on isot rintalihakset kuten Asuksella, miehet kadehtivat sinua ja naiset kuolaavat perääsi. Jos taas sinulla on isommat rasvatissit kuin keskivertonaisella, eikä rintalihaksia lainkaan, niin.... No, se siitä...
Onko pukkipäivä?
Lonkku, 7,5%, ei ole pahaa, mutta tahtoo nousta nuppiin :-) Sepä täällä tiskissä.
Huomenna vasta pukitellaan, sitten taas saattaa hermot mennä sanonko kenen kanssa ;) Kännissä kun ei jaksa lukea tuhannen pask.a, selvin päin se vain naurattaa :)
Jep mulle ainakin käy käteen sopivat rinnat.
Tiukkaa täälläkin... Edes sentin paksuinen ei mene sisään.