olisi kiva tietää

koska sillä on synttärit...jotta voisin lähettää rutistuksen..
12359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

synttärit meni jo,,

Äänestä

joei

Äänestä

?

Äänestä

kellistää sut synttäriensä kunniaksi ens kuussa ;)

Äänestä

ne synttärit on.
Mä olen sattumoisin ollu niin pieni kun olen sytyny etten jaksa muistaa ;).Mutta rutista vaan, ei siihen hetkeen ole kovin pitkä aika, vaikka siks nyt rutistat jos sattuu unohtumaan sillon kun on se päivä ;).

Äänestä

Syntymäpäivänäni parin kk.n päästä toivoisin saavani siltä ihanaiselta, jonkin verran nuoremmalta mieheltä jotain muutakin, kuin rutistuksen. Pitkä, huumaava suudelma on toiveeni

Äänestä

jos suukon sais jah toisenki jah kolmanekin jah lihsää.1.10 on minun syntymä päivä mutta siloin ollen töisä eikä hän minulle tehkis sillä hän ei tierä minä kaipaan häntä.

Äänestä

asia selvisi sinullekin.

Äänestä

Oli kesäkuun alussa.
Meni sulta jo ohi.

Äänestä

jaa siä ollet kahsonen. miä vaaka

Äänestä

en kerro. En vietä viimeisiä synttäreitäni.

Äänestä
  • kuus ja mul tammikuus..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minun puumani kirjoitti:

koska sillä on synttärit...jotta voisin lähettää rutistuksen..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu