...postatkaapa kuvia naisista (niin koti- kuin ulkomasista), jotka ovat Tuksua viehättävämpiä ja seksikkäämpiä, tai parempia tanssijoita ja laulajia. Sellaisia pitäisi löytyä pilvin pimein.
Näin Tuksun harmiksi...
Overwhelm
13243
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Siitä, että naista ei ole kirurgi koskenut, saa vielä extrapisteitä!
Et ole terve sinäkään. Mitä iloa tuosta olisi?
Kun kerran välität sellaisesta elämästä, josta et mitään tiedä.
Kuka sinä olet mitään tähän puuttumaan?
No entäs itse?
Minun kohdallani on eri juttu, koska olen ihmisen puolella ilkeitä vastaan.
EIköhän tämän aiheen aihe ole ihen mielipidejuttu tai makuasia.
Se on mielipidejuttu ja makuasia, mutta ei kaikkia mielipteitäkään katsota soveliaiksi edes julkaistaviksi - saati, että niiden kanssa ryhdyttäisiin vielä oikein kiusaa tekemään ja elämöimään.
Monen mielipide saattaa olla, että "mustalaiset ovat perseestä". Mielipiteenä se on ok., mutta jos tuolla sloganilla alkaa mielipidettään kampanjoimaan, löytää itsensä ennenpitkää lakituvasta syytetyn penkiltä.
Aloitus on asiaton, eikä sille voida esittää yhtäkään hyväksyttävää tavoitetta.
Raportoi se sitten. Näin lähetät sen ylläpidon päätettäväksi. Sillä käyttäjillähän kuten me se viimeinen sana ei ole.
Ja jos ylläpito jättää aiheen rauhaan, syytä heitä.
Pikkukakarat koettelevat jatkuvasti rajoja ja menevät typerissäkin teoissaan niin pitkälle, että auktoriteetin on lopulta puututtava asiaan.
Se on tavallaan yksi holhousyhteiskunnan ilmenemismuoto: omat aivot narikkaan ja luotetaan siihen, että joku ulkopuolinen aina huolehtii, ettei mitään pahaa pääse tapahtumaan.
Aikuisten ihmisten pitäisi pystyä parempaan. Aikuisen pitäisi tunnistaa sopivan ja sopimattoman raja. Aikuinen voi myös ottaa opikseen, ilman että häntä täytyy siihen nöyryyttävästi ohjata (ylläpidon asiattomien viestien poisto). Tuollaista oppimista toivon aloittajallekin.
... ketä kiinnostaa hevonvittuakaa :D
Olisi paljon haastavampaa yrittää etsiä kuvia Tuksua rumemmista naisista tänne postattavaksi. Ei tule äkkiä mieleen suomalaisista julkkisnaisista ainoatakaan!