Kehuja välillä amis opiskelijoille

Olemme ilahtuneita siitä miten ystävällisiä ja huomaavaisia opiskelijoita on nyt naapureina asumassa eli ei ole valittamista, joten varmaan asiasta on heti koulun alkaessa informoitu miten pitää asua, jopa tupakantumpit ei ole pitkin tietä ja ympäristöä todella näin hyvä huomata asia .Hyvää jatkoa Teille Rauhalan asuntolan asukkaat. MK

7

180

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Paavo Nurni

      Ootahan kun alakavat naemaan, niin kortonkeja roikkuu joka oksalla. Muistan omasta opiskeluajoista kun luljin 200 metrin päässä olevassa tyttöjen asuntolassa niin oli talaven aikana käytettyjä varmuusvälineitä kolomatta sataa kappaletta. pitkin pensasaitaa. Kylän mummo kysyi että onko ketunmetsästys alakanu kun on lippusiima viritetty aitaan.

    • Joku niistä sitten oli rikkoutunut ja siten joku sai emännän itselleen ja olisi saanut rikkoutua hieman enenmänkin niin ei olisi oppilaitosta tarvinnut purkaa.

    • amis popittaja

      Onkos siinä russakkalinnassa enää yhtään asukastakaan. Tai sitten asukit on imeneet liikaa torjunta-aineita nokkaasa tai löytäneet jonkun uuden sienilaadun mitä mutustella.

    • Anonyymi

      pimpa

    • Anonyymi

      Olen pannut amispoikia 🤠

      • Anonyymi

        Paljaalla varmaankin?🤔


    • Anonyymi

      Pussikaljaa ja subbari bemarissa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      31
      5466
    2. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      36
      3721
    3. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      183
      3283
    4. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      11
      2565
    5. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      29
      2152
    6. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      12
      2077
    7. Tietääkö kaivattusi että

      olet häneen ihastunut? 🤠
      Ikävä
      163
      1886
    8. Onko kaipaamallasi

      Naisella silikonit 🤔
      Ikävä
      14
      1368
    9. Terveiset kaivatullesi

      kesän aluksi tähän ketjuun.
      Ikävä
      105
      1362
    10. Nainen, vaikka olen ja asun yksin

      Saan silti seksiä aina kun tahdon. :/
      Ikävä
      137
      1154
    Aihe