Miksi M$:n pomo on tuollainen ruma apina?

Kai sitä nyt vähän edustavampiakin johtajia Redmondiin löytyisi. Kuten esim. Tim Cooke.
473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sehän sai kenkää. Ei niinkään ulkonäön vaan osaamattomuuden vuoksi.

Äänestä

Okei, sinun kaltaisesi siis pitää Tim Cookin tyyppisistä miehistä.

Äänestä

Elop on hieno tatti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lenita Airisto kirjoitti:

Kai sitä nyt vähän edustavampiakin johtajia Redmondiin löytyisi. Kuten esim. Tim Cooke.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu