Tässä Juntti Niko Nousiainen olkaa hyvä

http://www.iltalehti.fi/viihde/2013090717459591_vi.shtml

Tsessus noita sen vaatteita. Lyhyt persjalkainen puolikalju ja sitten vielä tuollaiset teinijunttikuteet niskassa.
10998
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ja vaimolla sitten jo toiset silikonit, ikää vähän yli 20 v. Arvot kohdallaan.

Äänestä

Kaunis Daami on Nikolla

Äänestä

Onneksi rouva kuitenkin on laatunainen:

Sofia on käynyt läpi myös uuden rintaleikkauksen.

- Entiset implantit olivat rintalihaksen alla. Kova treenaus vie kropasta kaiken ylimääräisen rasvan ja kasvaneet rintalihakset painoivat rinnat lyttyyn. Uudet implantit ovat nyt rintalihaksen päällä.

Äänestä

"-Nyt kun olen treenannut kovaa, myös rintalihakset ovat kasvaneet hurjasti, ja ne painoivat tissit lyttyyn tosi tyhmännäköisiksi. Esim. kisoissa jouduin pitämään bikineissä isoja toppauksia, jotta rinnoista saatiin pyöreät ja naiselliset. Kaiken kukkuraksi loppudieetillä rinnat tyhjenivät lähes täysin omasta rasvasta, joten ne olivat todella olemattomat ilman toppauksia, Sofia jatkaa."

Kisoissa toppauksia bikineissä, ettei näyttäisi hassulta!

Miksi treenasi itsensä hassun näköiseksi? Eikö Jylhän putiikki olsi voinut imeä rasvat ja laittaa lihaksiin silikonia?

Äänestä

Sillon bb aikoina Niko oli minusta cool ja tosi kivannäköinen ,herttainen :) Saulii inhosin:II
Muuttunut Niko kyl huonoon suuntaan...harmi!

Äänestä

Onneksi rouva kuitenkin on laatunnainen

Sofia on käynyt läpi myös uuden rintaleikkauksen.

- Entiset implantit olivat rintalihaksen alla. Kova treenaus vie kropasta kaiken ylimääräisen rasvan ja kasvaneet rintalihakset painoivat rinnat lyttyyn. Uudet implantit ovat nyt rintalihaksen päällä.

Äänestä

Katoin eka että Sofia on ihan ok tässä kuvassa. Sitten kuitenkin sen alahuuli alkoi mua ihmetyttää.. Ihan kuin roikkuisi ja olisi epäsymmetrinen.

Äänestä
  • Voi jukra sentään tietääkö nämä mitä vanhetessa nuo potoksit ja silikonit tekee ihmiskehoon?On varmaan hyvä olla nuori ja pumpattu täyteaineita täyteen mutta kun kaikki me vanhetaan niin mitä sitten?Kaikki yrittäjät sanoo että täysin vaaratonta ja nämä uskoo valheeseen!Ei ole vaaraton ja se näkyy noin 15 vuoden sisällä.Ottakaahan lapset täytettä mutta miten saatte ne myrkyt pois kehostanne?

    Äänestä

Niko who?

Äänestä

Tossa on kyllä todella säälittävä pariskunta. Varsinki Töröhuuli Sofia. Koko elämä pyörii vaan ulkonäön ympärillä. Tuntuu että tää kumitissi ei tuu ikinä olemaan tyytyväinen ulkonäköönsä. Koko ajan pitää ottaa täytettä sinne tänne, treenata kroppaa äärimmilleen yms. Hirvittää ajatellakin mitä kaikkia leikkauksia Sofia tarviikaan sitten, ku rouva täyttää 30 tai 40. Ku aattelee että eukko on nyt vasta reilu 20, ja naamaa ja tissejä on operoitu jo enemmän ku laki sallii. Tulee varmasti olemaan todellinen kuminaama myöhemmin. No, eipä se ole multa pois.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kamala näky kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/viihde/2013090717459591_vi.shtml

Tsessus noita sen vaatteita. Lyhyt persjalkainen puolikalju ja sitten vielä tuollaiset teinijunttikuteet niskassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu