en tykkää yhtään
ja tietysti pitää saa kritisoida nimettömänä, sen siinä saa, kun asettuu julkisuuteen ja käyttää sitä hyväkseen
ruma kuin mikä kaiken lisäksi, ei älyn häivääkään, mutta ohjaus voi tietysti vääristää
jos joku palkkaa tuon jälkeen, todellakin, niin ihme homma, kenen suosikki ja miksi, ehkä se selviää joskus, mistä on takapeleissä kyse
kai Suomessa on niin paljon pulaa niistä kuninkaallisista sitten, että kuka nevöhööd vaan kelpaa.
ja tietysti pitää saa kritisoida nimettömänä, sen siinä saa, kun asettuu julkisuuteen ja käyttää sitä hyväkseen
ruma kuin mikä kaiken lisäksi, ei älyn häivääkään, mutta ohjaus voi tietysti vääristää
jos joku palkkaa tuon jälkeen, todellakin, niin ihme homma, kenen suosikki ja miksi, ehkä se selviää joskus, mistä on takapeleissä kyse
kai Suomessa on niin paljon pulaa niistä kuninkaallisista sitten, että kuka nevöhööd vaan kelpaa.
Vastaukset 10
Vanhimmat
mua ärsyttää koko rumilus claudia eve
typerä eukko, olis hoitamassa niitä mukuloitaan eikä tuolla riekkumassa ja häpäisemässä itseään.
kiva lasten kuulla koulussa sitten toisten suusta mitä tyyperää se akka meni ja päästi suustaan mm että seksailti jarkko even kanssa 12 kertaa päivässäkin.
on siinä lapsetki ne puuhat sitten kuulleet.
hirveä ämmä.
Mitähän mahtaa Indrenin muksut tykätä kun mutsi jauhaa pihalla ettei oo ottanu mälliä suuhunsa ym skeidaa.
Hän on näyttelijä. Kuka tietää, missä hän on näyellyt, muuta kuin 10 v sitten salkkareissa? Hän on varmaan ihan hyvä ihminen, mutta ihmetyttää se tunku joka tosi tv ohjelmaan. Musta ne printtipipot ei sovi kenenkään 50v päähän. Enää puuttuu van sellainen värikäs kokohaalari.. Aina kun susanna on kuvassa, huomaan katsovani hänen hampaitaan ja suutaan, niissä on jotain outoa. Katsoin pari päivää sitten hänen salkkariaikaisia kuvia ja vaikka hän oli silloin pyöreämpi, niin hän oli myös paljon kauniimpi. Susanna ei mua ärsytä, ihmetyttää vain.
Joku nöhöhööd ja ruma ämmä, jolla ei mitään sanottavaa.
Sen huulet on niin täynnä jotain täytettä ettei saa suutaan kiinni.
Aivan ihana nainen.... unelmieni täyttymys.
Eikö tuon Suvinkin tukka ole värjätty, kamala nainen, miten voi toivoa, että teppo joutuisi ulos, kun ne eivät ole enää edes yhdessä.
Voisiko olla niin, että ne vaan väittää, ettei ne ole yhdessä siksi vaan, että muuten teppo ei kiinnostaisi naisia, ellei se olisi ikäänkuin sinkku.
Arvaus vain. Teppo ei voi sanoa olevansa parisuhteessa, koska S pitää ns. löysässä hirressä. Ikäänkuin asioita vielä korjataan. Mutta S saa uusia draamakohtauksia turhaan. Teppo parka.
Jokin siinä vaan ärsyttää. Teko-ihminen. Vaikuttaa ihan siltä että mikään siinä ihmisessä ei ole aitoa. Juoru-ja sensaatiolehdet eivät tee hänestä tähteä, ainostaan naisen jolle ihmiset ivallisesti nauravat. Häntä ei oteta tosissaan vaikka tekisi mitä. Ainoa totuus joka näkyy hänestä on epätoivoinen nainen joka keinolla ja tempuilla millä hyvänsä haluaa pysyä julkisuudessa. Taitaapi luu jäädä käteen jossain vaiheessa.
On aivan hurja nainen. Hirmu iso pömppömaha on nainen
http://aijaa.com/ogHq45