Haminaan Thaipaikka

Eikö thaipaikkaa saisi Haminaan. Sieltä moni yksinäinen saisi siistiä läheisyyttä itselleen. Auttaisi monia miehiä ja poistaisi masennukset. Voisi vähentää myös avioeroja, jos mihellä paikka, minne kriisin hetkellä menisi.
Parempi käydä Thaipaikassa, kuin etsiä jalkavaimo ja uskon et moni vaimokin hyväksyisi sen.
Naisille kans oma paikka, jossa niskahierontaa antaisi komea mies.
Jo se, että olisi silmäniloa silloin tällöin piristäisi kummasti.
221082
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

ei tänne tavvii mitää ulkomaaneläjiii mie ainakii vejän vaa hanskaa ja syön lihiksii

Äänestä

Syö sinä vaan, kyllä tarvii !

Äänestä

Hyville thai palveluksille olisi käyttöä. Nami nami...

Äänestä

Ajatelkaa ne edut, ei tarvitsisi tyytyä naapurin tarjontaa, vaan olisi tosi kauniita ja siistejä tyttöystävän korvikkeita. Monelle miehelle varmasti fiksumpi tapa tutustua vastakkaiseen sukupuoleen. Totta vie myös aviomiehillä, joilla kylmä vaimo, olisi tällä thaipaikalla käyttöä varmasti, salaa tai luvan perään.
Tallaisia thai paikkoja jo useimmissa kaupungeissa useimpia ja kova menekki ollut.
Nämähän on vain hierontapaikkoja, ei seksinostoa varten....

Äänestä
  • Ei kylmiä vaimoja olekaan, on vain taitamattomia aviomiehiä.

    Äänestä

Haminaankin tulee thaipaikka lähitulevaisuudessa kun Hamina pakkoliitetään Kotkaan. Siellä nimittäin on jo. Kymenlääniin mahtuu vain kaksi kaupunkia; Kouvola ja Kotka.

Äänestä
  • Milloin se lähitulevaisuuden pakkoliitäntä tapahtuu?

    Äänestä

  • utelu kirjoitti:

    Milloin se lähitulevaisuuden pakkoliitäntä tapahtuu?

    2015 alust

    Äänestä

Onko Kotkassa useitakin Thaipaikkoja ja mitä siellä oikeasti sitten tapahtuu?

Äänestä

Pidän yhdynnöistä.

Äänestä

Hae vaan nöyrästi se puolen kylän testaama kotihuorra Thaimaasta. Niinhän ne muutkin kaltaisesi Epätoivo-Einarit tekevät.

Äänestä
  • Eis ne paikat olekkaan pelkkää hierontaa? Minulla pakottelee olkapäitä työpäivien jälkeen ja siksi toivoisin olevan edullinen hierontapaikka, jossa saisin kipeytyneisiin olkapäihini helpotusta.

    Äänestä

Pelkkä hierontaa se on ja välillä saa itsekin olla hierojana :)

Äänestä

Kyllä ne taitaa olla laidastaan epämääräisiä koko paikat. Lehdissä lukenut poliisien tekevän tutkimuksia laittomasta toiminnasta.

Äänestä

Mikä meno Haminassa?

Äänestä

Onko kukaan käynyt siinä uudessa thai paikassa? Rentoutuiko kroppa?

Äänestä

Jalat tuntuvat hieman jäykiltä. Auttaisiko, jos kävisi siinä uudessa jalkahoitopaikassa?

Äänestä
  • Eikö kellään ole kokemuksia paikasta?

    Äänestä

Minkä takia heidän pitäisi olla thaimaalaisia? Onhan Kymenlaaksossa muitakin hierojia. Paikallislehden sivuilla on monenkin hierojan ja jäsenkorjaajan mainoksia.

Äänestä

Kävin kerran, hyvä oli hieronta.. Kaunis tyttö oli. Ja hieroi hyvin, menen uudestaan toki.

Äänestä

Minähalusin perustaa thai hieromon Haminaan ja palkata naisia. Naiset sanoivat. Haminalaiset ovat lihavia ja huono hygienia. Me ei tehdä töitä täällä. Halutaan töihin Kouvolan.

Käykää Hamina suihkussa ja urheilijaa niin te saatte joku päivä hyvän thai hieronta laitos Oli Than thai hieronta laitos

Äänestä

Miks thaikkuja kun joka talosta löytyy ystävällinen yh olga!?! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


thaipaikka kirjoitti:

Eikö thaipaikkaa saisi Haminaan. Sieltä moni yksinäinen saisi siistiä läheisyyttä itselleen. Auttaisi monia miehiä ja poistaisi masennukset. Voisi vähentää myös avioeroja, jos mihellä paikka, minne kriisin hetkellä menisi.
Parempi käydä Thaipaikassa, kuin etsiä jalkavaimo ja uskon et moni vaimokin hyväksyisi sen.
Naisille kans oma paikka, jossa niskahierontaa antaisi komea mies.
Jo se, että olisi silmäniloa silloin tällöin piristäisi kummasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu