Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kertokaa miten?

Miten voisin sheivailla alapäätä, kun iho on todella herkkä? tulee helposti jotain näppylöitä yms ja iho kutiaa hirveästi. saman asian kokeneet naiset, vastatkaa! kiitos!
11321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos viitsisit hieman selailla tätä palstaa taaksepäin, niin saisit romaanin verran aineistoa kasatuksi. Ajamisen ehdottomana vastustajana kuitenkin toivon, ettei kukaan kyllästyneenä tähän enää tuhanteen kertaan edes vaivautuisi vastaamaan.

KOSKA TOIMENPIDE ON SINULLEKIN NÄIN HANKALA, NIIN EIKÖ SE JO KERRO JOTAKIN SEN LUONNOTTOMUUDESTA.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haluan tietää... kirjoitti:

Miten voisin sheivailla alapäätä, kun iho on todella herkkä? tulee helposti jotain näppylöitä yms ja iho kutiaa hirveästi. saman asian kokeneet naiset, vastatkaa! kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu