opullisesti Miss Suomi- kisan, jo muutenkin tarpeettoman ja vanhanaikaisen,maineen.Jos nyt nykyään misseit tuntevatkaan sellaista aataminaikaista käsitettä kuin maine!Nyt jo vihjaili bb-mörskässä vanhalle pukki- Reetulle alapääjuttuja ja voi miten pukki-Reetu punasteli kuin koulutyttö! Yök ja vielä kerran yök!
sara Sieppi tahrii
18
683
Vastaukset
- Myötähäpeää
Miss Suomi on nykyään Miss Seiska.
- Kauanko saastaa viel
Sara Sieppi sanoi siis "suudelma Frederikin kaa oli pitkä ja kostea". Siinä taas tosiaan kunniaa miss-suomiskaballe. Kuka tavislikkakaan selvinpäin pussaisi "kosteasti" haisevaa vanhaa ukkoa? Sara on vajonnut niin alas ja typerä miss-suomikisa mukanaan.
- Sieppi mä oon neva
Sano bb:ssä että jääkiekkoilijat on kusipäitä. Sitte juoksee 24/7 niitten perässä.
- 54v miljonääri
Sara on kiihottavan kaunis. Haluan HETI hänet.
- Tyttö21
Olet auttamattoman vanha. Sieppi etsii suunnilleen ikäistänsä rikasta jääkiekkoilijaa. Ei tartte tietää esim. onko Helsinki kaupunki Vai ei, ei Sieppikään tiedä. Eli mies saa olla tyhmäkin.
- hölmistynyt
Smura ja Vienonen sen maineen pilaavat!
- perkelesSaatana
Kaikki missit pilaavat missien maineen kun ovat niin tyhmiä nykyään!
- LaittomiaJaTurhia
Sara Sieppi erityisesti on ihan turhake, siitä tulee varmasti jossain vaiheessa uusi Martina, ihan samaa tyhmyys tasoa naiset ovat.
Sara aloitti jo laittomuuskuvion missä Martinakin on erittäin hyvin menestynyt, monine rikostuomioineen! - SieppiEiOleKiinnostava
Granlunkin dumppas siepin kadulle ja sieppi juoksi perässä kun epätoivoinen kananen. Ei tainnut Granlundia kiinnostaa kun ei jaksanut sen tyhmyyksiä.
Taitaa olla aika ääliö toi Sieppi jos ei Grania kiinnostanut edes sen pillu. - SieppiOnVitsi
Sieppi joka vara missinä valittiin. On tehnyt itsestään täys vitsin ja bimbo missin peruskuvan.
Aika huonosti hoidettu hänen julkisuuskuvansa ja typerät otsikot joissa hän jatkuvasti on. - SeOnMoroNääs
Sara Sieppi on VITSI ja erittäin huono sellainen. Itsekeskeinen tyhjäpää huithapeli joka roikkuu julkisuudessa kynsin hampain eikä tee mitään järkevää.
- KamreerinHevonen
Suurin osa misseistähän on tuollaisia, ne ei vaan roiku niin paljon julkisuudessa kun Sieppo.
- Naurettavaa100
Nynny Sieppi löysänä ja hyllyvänä avannossa. Jos ei muuten ole pinnallisia julkisuus juttuja niin tehdään siitä kun Hyllyvä Sieppi menee ensi kertaa avantoon.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001122469.html - UskomatontaÄäliööö
Mikä ihme tota Sieppiä vaivaa kun se sekoilee jatkuvasti?? Kuinka se voi olla niin tyhmä ettei itse sitä tajua?????????????????
https://www.instagram.com/p/BCa1F0EG4ac/?taken-by=sarasieppi&hl=en - PirjoKTM
Sieppi tahrii kaikkien missien maineen, kun on jatkuvasti pinnallisista höperö jutuista julkisuudessa, eikä koskaan sano tai tee mitään järkevää.
Siepin tavaramerkki on Tyhmyys, laiskuus, ajattelemattomuus ja Höperyys.
Pikkutytöt älkää vaan ottako mallia Sara Siepistä, teistä tulee muuten täysin turhakkeita ja loisia! - LiianHölmöNaiseksi
Sara töhrii kaikkien naisten maineen olemalla liian typerä ja tyhmä, ei vain missien.
- ÄlykkyysMissikisat
Miksi nuorten naisten mukamas esikuviksi valitaan näin tyhmiä naisia kuin Sara Sieppi? Missikisoihin hiukka älyllistäkin tasoa!
- Hohhoijakkaaa
Sieppi taas turhana airhead julkimona paskan suomalaisleffan ennakkonäytöksessä.
Ruman ja huonon "näyttelijä" poikaystävänsä kanssa.
http://www.hs.fi/arviot/elokuva/a1473135605402#kommentit
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1852680Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 73921
- 64921
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239809Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka283767Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88759Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708