Ette kiinnosta ketään ihmistä millään tapaa, joten voitte lopettaa Twitter- ja Facebook-päivittämisen.
Te ja teidän penikat
Ikävä tuottaa pettymys
24185
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Ja sinä voit estää meidän päivitysten näkymisen jos ei kiinnosta!
Itse estän kaikki jotka tekee päivityksiä ryyppäämisistä, autoista ja varsinkin estän ne jotka kertoo jokaisen suupalan ja paskalla käynnin.. Luojankiitos ihmisellä on vapaus päättää keiden päivitykset näkyy ja ketä hyväksytään kaveriksi!
Mutta jos yhtään ketään ei millään lailla kiinnosta, niin miksi blogissa käy yli 40 000 lukijaa joka viikko?
No joillakin ei ole omaa elämää..
Ei toisin kuin ap väittää on ihmisiä joita kiinnostaa. Jopa ihan kymmeniä tuhansia ihmisiä.
Ketään tervepäistä ei voi kiinnostaa arkisten asioiden tiedottaminen eikä kukaan täyspäinen tiedota ja teeskentele asioitaan.
Ap ei todellakaan vaikuta ihan täyspäiselle.
Toivottavasti hän saa asiantuntevaa apua.
Sinä et sitä aikoinaan saanut apua ja munit yhdeksän pentua maailmaan saasteeksi. Voi kun olisivat laittaneet piuhasi poikki ajoissa ja kasvattaneet ihmisyyttäsi. Pari lasta olisi ollut ok.
Mistä ihmeestä päättelet etten hankkisi vielä useampiakin lapsia?
Nyt on meneillään erikoistumisjakso että voin työssäni auttaa tavallasi vaurioituneita ja syrjäytymisvaarassa olevia.
Mutta sen jälkeen sitten pari iltatähteä...
Sinä et missään töissä käy..oliko toiveammatisi joku psykiatri, mutta kun et päässyt edes amikseen, niin aloit synnytyskoneeksi :)
Minä sain ensimmäisen lapseni kirjoitettuani ylioppilaaksi.
Toinen syntyi vuonna 1994 kun olin ollut kaksi vuotta lääkiksessä.
Työelämässä olen ehtinyt olemaan noin 16 vuotta, mutta nyt pidän vuoden vapaata erikoistumisjaksoni vuoksi.
Jotenkin minusta tuntuu (ja jokaiselle tämän keskustelun lukijalle on itsestään selvää), että niinun koulutukseni, varomaksukapasiteenni ja panokseni niin yhteiskunnan kuin maailmankin hyväksi on melko lailla suurempi kuin sinun.
Mutta sitähän sinä et voi myöntää... tilasi vuoksi.
Ymmärrän sen ja todella vilpittömästi toivon sinulle apua.
Minä tiedän kuka sinä olet!!!
Heh. Noh minut on varsin helppo tunnistaa tuosta kuvaiusta.
Toivottavasti tunnemme toisemme positiivisista yhteyksistä.
Minä taas tiedän kuka tuo vastailja on.
Oletko se yksi bloggaaja joka esittää ja esittelee netissä jotain ja jotkut urpot ämmälle sen paskanjauhantaa lukee?
Ei sinun ammattisi -vaikka olisi tottakin- tee sinun liiallisesta sikiämisestäsi sen hyväksyttävänpää. Sama vitun luopio olisit sittenkin ja ihan ihmisjötettä. Tämä ammateilla ja muulla egotus kertoo vain heikosta itsetunnostasi ja siitä, että tiedät mikä paskassa olet. Haet kaltaisesi paskan hyväksyntää.
Kerro ihmeessä vaikka nimimerkit ?
Multinikkeilijän kaikki nimimerkit?
Menis vaikka töihin.
Kyllä täällä muut käyvät töis paitsi te lestaat ja muut synnytyskoneet! Tiedät sen itsekin valkoinen juutalainen!
Mene sinä töihin - tai ilmoittaudu ainakin työkkäriin. Vai onko se lestoilla väärin?
Minulla on lestoja työkavereina, joten ei kaikki taida kotona olla. Oletko sinä käynyt työkkärissä? Varmaan ne voisivat auttaa sinua. Olet varmaankin se sama tyyppi tuosta toisesta ketjusta.
Ap taitaa olla vähän yksinkertainen. Ensin vinkuu, että ketään ei kiinnosta esim. bloggaajan tai bookkaajan asiat. ja sitten kun osoittautuu, että joka viikko kiinnostaa kymmeniä tuhansia lukijoita, siirtääkin vikinänsä siihen, että ei saisi kirjoittaa asioita, jotka ihmisiä kiinnostavat.
Ilmeisesti "tervepäisiä" hänen todellisuudessaan ovat vain ihmiset, jotka kirjoittavat asioita, jotka eivät kiinnosta ketään.
:D
Miten lie halusit asiat käsittää? Raahaappa se iso persees vähän ulos happihyppelylle.
Ei ne taida päästää ap:tä vartiomattomana happihyppelylle.
Ap:tä ainakin kiinnostaa kauheasti kun aloitti ketjun. Anteeksi korjaan... on aloittanut monta ketjua.
Kaikki, joila on lapsia, tai harkitsevat, suosittelen vilkaisemaan seuraavan keskustelun
http://ylilauta.org/satunnainen/21918841#no21928069
Mielenkiintoinen suositus, kun heti ensimmäisenä tulee ilmoitus:
"Käyttäjien luokitusten perusteella tällä sivustolla on huono maine. Sivuston (http://ylilauta.org/satunnainen/21918841) sisältö saattaa olla loukkaavaa tai tietoturvan kannalta haitallista."
Kertoo paljon