Kepulaiset Saarenmaalla

Hiljaista on, kun keput ovat saarenmaalla ja virossa v...an haussa
4173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Toivottavasti tuovat tulijaisina Tippurin tullessaan, niin olisi naupureiden terveyskeskuksiin asiaa !!!

Äänestä

Tiällä on niin hilijasta, että sielläpä ne kirjailijat ja panettelijat pyörivätkin omiensa joukoissa.

Äänestä

Katohan. Hiiret alkaa hyppimään pöydillä.

Äänestä

Ihan oikeaan osut. Saarenmaalla tämän viikon. Odotas, kun maanantai , seuraava, tulee. Kyllä kieliä on terävöitetty ja uskoa vahvistettu--- kepuun, kun viikko on mielistelty. Eiköhän tuo käy raskaaksi?-- Vanhat vanhoja vahvistavat.

Niin mukava PL, että

Äänestä

Kommentoi aloitusta


semmosta se kirjoitti:

Hiljaista on, kun keput ovat saarenmaalla ja virossa v...an haussa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu