Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko paljaana parempi?

Tuolla oli otsikko, että "Kaupunki on paras paljaana". Kyllä se mun mielestä on pillu, mikä on parasta paljaana, ilman kumiukkoja siis.

Jotkut vaan väittää, ettei huomaa mitään eroa, esim. jotkut naiset, mutta en oikein usko. Miten sitä muka ei huomaisi?
2219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Usein se menee niin, että se on parempi kummasta tykkää enempi.

Äänestä

No kyllähän se on selkeesti parempi. Joka muuta sanoo, valehtelee. Akat varsinkin. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


K-yselijä kirjoitti:

Tuolla oli otsikko, että "Kaupunki on paras paljaana". Kyllä se mun mielestä on pillu, mikä on parasta paljaana, ilman kumiukkoja siis.

Jotkut vaan väittää, ettei huomaa mitään eroa, esim. jotkut naiset, mutta en oikein usko. Miten sitä muka ei huomaisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu