Pikku G on ihana

mun mielest se on ihana, haluaisin....sen kanssa.
5620
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

niin mäkin!

Äänestä

sillä on seksikäs peba, antaskohan mulle

Äänestä

moi..sä taidat olla vähän sekasin vai???

Äänestä

1. PIkku G on paras!
2. Ei ole syytä haukkua
3. pikku g:n haukkuminen on SELVÄÄ KATEUTTA!
4. Ei kukaa teistä oo yht komee pojat kun G joten kateus tulee esille

5. pojat suuttuu kun tytöt tykkää G:stä liikaa eli taas totean: KATEUS!!

6. ONKO ASIA SELVÄ??


ps. PIKKUG ON MAAILMAN IHANIN JA PARAS JA AIVAN VITUN HYVÄNÄKÖNEN!!

¨kiitos puheestani, hei hei!!

Äänestä
  • Älä lässytä. Itse olet just samanlainen teini kun pikku G. Kyllähän se G ihan asiaa puhuu, mutta siihen se sitten jääkin. Kasva vähän ja tuu sitten kertoon vieläkö tykkäät pikku G:stä..

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Markku kirjoitti:

mun mielest se on ihana, haluaisin....sen kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu