Keksin ratkaisun raha ongelmaan

Kun mä saan seksi ehdotuksia muutenkin melkein joka päivä niin asiakkaitakin varmaan olisi. Eihän se haittaa, että olisin ihan rikki sen takia, mut kunhan on RAHAA.
299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Saako lapset valvoa näin myöhään?

Äänestä

Eivät kai, mutta katsovat pad-pilleri-tableteillaan salaa peiton alla juttuja "nukkuessaan".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jippi jei :) kirjoitti:

Kun mä saan seksi ehdotuksia muutenkin melkein joka päivä niin asiakkaitakin varmaan olisi. Eihän se haittaa, että olisin ihan rikki sen takia, mut kunhan on RAHAA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu