Eikö muualla kuin Kemissä harrasteta ammusten etsintää?

Poliisi: Kemissä oli suuronnettomuuden vaara

Lauantai 14.9.2013 klo 09.30

Poliisin mukaan Kemin räjähdyspaikalla oli suuronnettomuuden vaara.


Kemin räjähdyksen uhri oli 27-vuotias


Asunnossa oli mm. kranaatteja, nalleja ja kertasinkoja. Miehet harrastivat ammusten etsintää maastosta.
STT
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä suomalaiset on hulluja.

Äänestä

Vastahan poliisit löysi ja tyhjensi vastaavan paikan kotkassa tai jossaon sielläpäin.

Se mikä ohmetyttää, ettei muka lukaan tiennyt.. ???

Äänestä

Suomi on asehullujen maa ja persut ovat asehullujen puolue.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sinunkin naapurissa kirjoitti:

Poliisi: Kemissä oli suuronnettomuuden vaara

Lauantai 14.9.2013 klo 09.30

Poliisin mukaan Kemin räjähdyspaikalla oli suuronnettomuuden vaara.


Kemin räjähdyksen uhri oli 27-vuotias


Asunnossa oli mm. kranaatteja, nalleja ja kertasinkoja. Miehet harrastivat ammusten etsintää maastosta.
STT

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu