Tänäkin iltana haluaisin vain olla lähelläsi ja vaikka tanssia hitaita.
Hetken jo harkitsin, että lähtisin jonnekin iltaa viettämään, mutta ei huvita. Jo pelkkä ajatuskin siitä, että tanssisin jonkun muun kanssa, saa ahdistuksen nousemaan kurkkuun asti. Henki ei kulje.
Hetken jo harkitsin, että lähtisin jonnekin iltaa viettämään, mutta ei huvita. Jo pelkkä ajatuskin siitä, että tanssisin jonkun muun kanssa, saa ahdistuksen nousemaan kurkkuun asti. Henki ei kulje.
Vastaukset 12
Vanhimmat
älä lälä kuule mieti mitään. halataan vaan.
Kirjoita sille miehelle ja sovi treffit sinun tai hänen luokseen.
Juokaa vaikka hieman viiniä ja tanssikaa hitaita kynttilän valossa.
https://www.youtube.com/watch?v=UvwgMPGgQwQ
tämä syksy saa minutkin ikävöimään ,ikävöin kumppania ystävää rakkautta vierelleni,olen ihan sairas olis pitänyt lähteä ihmisten ilmoille
kuunnellaan tämä..
http://www.youtube.com/watch?v=MOiRF52-6Jw
Tällaisesta musiikista tulee vain huono olo. Sen verran on musiikki nykyisin roskalaatua.
täältä edes tunkin jotta pysyis kasassa- ahistaa.
mä kuuntelen tätä http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9qbTSENLK_o
sä tuut mieleen tällä
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=b6zhj-uhbdI
ap soita sille miehelle ja tee itsesi ja mies onnelliseksi
niin minunki tehki mieli lähteä mutta en nauti muiten seuras kun sinua kaipaan.jos ollet hän ja minua kaipaat.tahtoisin tansia vain sinun kansa hitaita ja kahsoa sinun silmiis.
Älä vain soita. Se on elämäsi virhe. Itse kerran lähestyin Häntä ja saan katua loppuikäni.