Voisiko joku kertoa mitä on geishakuulat.. Kiitti jo etukäteen.
Geishakuulat
nainen
51117
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
nepäs on sellaiset että naruun on tasaisin välein kiinnitetty palloja. Niitä käytetään pimppilihasten harjoittamiseen. Ne laitetaan emättimeen ja sitten lähdet kävelylle ja jännität pimppilihaksia niin ettei ne tule ulos. Sitten on sellaisia mitä käytetään seksissä. Työnnät ne esim. takapuoleen ja ihan hitaasti vedät narusta ne ulos.
pimppilihaksia ole. Lantionpohjanlihakset ne on.
Jos tytöllä on niin hyvä vastustuskyky,ettei saa miestä,niin geishakuulat on sellaiset, että ne saa lykätä pimppaan miehen kalun korvikkeeksi ja puristella pimppalihaksilla niitä.
Näin O! kYLLÄ se käy!
Tällanen vähän kokeneempi neito.
Ne geishakuulat on kyllä nuorelle hyvä juttu. Mä en aikoinani huomannut niitä käyttää ja nyt keski- ikäisenä joudun sauvakävelyllä pitämään petankkikuulia, että pysyisi lantiopohja vetreänä.
Aloitin sillä maaliboltsilla, mutta se tippu heti ekareissulla johonkin, kun ei ollut pikkareita jalassa. Nyt kolmen kuukauden harjotuksella pysyy jo kolme petankkia ja ja pojat on kehunu. Itellä kyllä on kunnianhimoisena tavoitteena saada paikat pikkujouluihin mennessä sellaseen koko setin kondeksee. Iloista syksyä muillekkin työille!!!