huumorihoroskoopit

muutama vuosi sitte eksyin sivulle jossa oli huumorilla höystetyt horoskoopit. muistan että nauroin niitä niin että vatsaan sattu. jos joku tietää hauskoja horoskooppisivuja niin ilmotelkaa
76824
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mutta mikään ei ollu se mitä etsin. siinä sanottiin ainaki seuraava:
oinas: omaa pakkomielteen tatuoida naapurin lapsia
rapu:todella tunteikas. säilyttää pahvilautasetkin niiden tunnearvon takia.
vesimies: löytää puolison useimmiten oopiumluolasta.

itsestäni (härkä) en muista mitään ja siksi olis hauska löytää se sivu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


J.P kirjoitti:

muutama vuosi sitte eksyin sivulle jossa oli huumorilla höystetyt horoskoopit. muistan että nauroin niitä niin että vatsaan sattu. jos joku tietää hauskoja horoskooppisivuja niin ilmotelkaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu