Jokerit vs Ifk viimeiset 14 matsia,
voitot Jokereille 13, ifk 1
Maaliero
40 - 20
205 minuuttia ifk pelannut Jokereita vastaan tekemättä maalia!
Kolme viimeisintä matsia, NOLLA maalia!
Jokerit 13 - Ifk 1
15
271
Vastaukset
- Stadin kingi
edellisen kerran ifk teki maalin Jokereiden maaliin JOULUKUUSSA 2012.
Kuka on Stadin Kingi?
Ei epäselvyyttä! - ei epäselvyyttä
ei epäselvyyttä
- hvghiv
Kenellä eniten suomen mestaruuksia öööö...HIFKillä.
- mrku
Ööö...niinkuin hölmöt IFK fanit aina, olet väärässä.
Ilves on voittanut eniten mestaruksia. - hvghiv
mrku kirjoitti:
Ööö...niinkuin hölmöt IFK fanit aina, olet väärässä.
Ilves on voittanut eniten mestaruksia.Tarkoitin vertailussa JOKERIT - HIFK
- g_thang
mutta jokereilla sm-liigasta
- josapappa1773
KYLLÄ NÄILLÄ NARRIHOMOILLA UHO ON NYT KOVAA. MUT MITES SITTE KU KÄRPÄT TULEE JA PUDOTTAA KYYDISTA
- narri
mihin sä kärppii tarvit julli ku ei ruotsalaisist oo vastustsa
- ylivoimaa
itseasiassa 4 viimeisintä matsia ifk ei ole saanut maailakaan tehtyä
- asvj
Keta havis pelikaaneille eilen
- Pellet poistuvat!
Mitäs tolla nyt on väliä? Mestaruudet ne ratkaisevat.
Ja tämä on joka tapauksessa viimeinen kautenne liigassa, ensi kaudella sitten ryvette ryssien rahanpesuliigassa. Suomalaistaustaisia pelaajia jengistä ei tule montakaan löytymään. Tervemenoa fanimatkalle Kiinan rajalle!- ja, pappa betala
HIFK:n pelastus on se että tällä kaudella liigasta ei voi pudota.
Paljon täytyy muuttua rosterissa ja penkin takana muuten kauden 2014 - 2015 jälkeen HIFK:n vieraspelit pelataan Heinolassa, Mikkelissä, ym. eksoottisissa mestoissa. - Kameli ja kilppari
ja, pappa betala kirjoitti:
HIFK:n pelastus on se että tällä kaudella liigasta ei voi pudota.
Paljon täytyy muuttua rosterissa ja penkin takana muuten kauden 2014 - 2015 jälkeen HIFK:n vieraspelit pelataan Heinolassa, Mikkelissä, ym. eksoottisissa mestoissa.Jaa, melko pitkälle meneviä päätelmiä vedät kahden ottelun perusteella. Tolla logiikalla pellet kisaa myös vahvasti liigan jumbosijasta - turpaan lukolta ja pelsuilta, ja voitto paikallisesta armottomilla säkäbyyreillä. Katellaan nyt ainakin joulutaukoon saakka.
- Pellet poistuvat!
Kameli ja kilppari kirjoitti:
Jaa, melko pitkälle meneviä päätelmiä vedät kahden ottelun perusteella. Tolla logiikalla pellet kisaa myös vahvasti liigan jumbosijasta - turpaan lukolta ja pelsuilta, ja voitto paikallisesta armottomilla säkäbyyreillä. Katellaan nyt ainakin joulutaukoon saakka.
No näin. Tänään näädät nöyryyttivät pellejä mahorkka-areenalla, ja Stadin Ykköset ottivat selkeän voiton hallitsevista liigamestareista suvereenilla esityksellä, vaikka byyrissä oli kolmosveskari ja vedettiin neljällä pakilla joista yksi oli hyökkääjä.
- GyrbääFaktaa
Meille oikeita pelejä seuraaville nuo teidän piirinsarjan matsit ei kiinnosta paskan vertaa!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu2037379Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1303320Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1161964"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?611932Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p621879- 191829
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am841817Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.61685Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171561- 781494