Heipparallaa !
22- vuotias nainen kaipaa lenkkeily seuraa Seinäjoella. Oma kunto on hölkkäyksen ja reippaan kävelyn mukaista..tarkotus olisi juoksukuntoa kohti mennä. Lenkille onkin tylsän puoleista mennä yksin..eli sinä nainen tai mies lähde seuraksi.
Ehkäpä saamma toisistamme seuraa myös kahville ja vaikka voimme saada toisistamme ystävän..?
Olen pirtsakka, tempperamenttinen ja puhelias nainen, eli tylsäksi ei lenkit käy !!
Lenkkiseuraa Seinäjoelle !
raindrop__
2
159
Vastaukset 2
- hyh hyh
Ja munaa tekis mieli, olet kuule väärällä palstalla. Meneppäs siitä tuonne seuraa retkelle palstalle. Tämä kun on pyhitetty luonnolle, eikä tuollaisille horopompeleille.
- raindrop__
Ei nyt taida tuota tehdä mieli ku sitä saa kyllä muualta ku lenkkipolulta. Kyllä lenkkeily liittyy suurelta osin luontoon..että itse et taida ymmärtää tämän palstan tarkoitusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html6001518Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän44837Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl473713Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll11652- 38580
- 42576
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin29538Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37500- 29488
Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE156471